HomeHowto & StyleRelated VideosMore From: Orc3

Smart TV üzerinden internet ile Canlı Yayın (IPTV) izleme (OTT Player)

212 ratings | 134390 views
Akıllı televizyonlarda (LG) IPTV client uygulamaları nasıl çalışır? TV ile internet üzerinden canlı tv yayınları nasıl izlenir? Bunlara örnek olarak bu video'yu çektim. İyi seyirler. IPTV Listelerini bu videodan bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=43Tn_aWHzWU&feature=youtu.be&t
Category: Howto & Style
Get embed code!
Text Comments (245)
İsmail Acar (1 day ago)
Slm rahatsız ediyorum kusura bakmayın size nasıl ulasabilirim
Orc3 (1 day ago)
Buyrun sizi dinliyorum..
emre usta (5 months ago)
Son günler hata diyor kanal ekleyemiyorum niye
Orc3 (5 months ago)
Ancak gördüm mesajlarını özür dilerim. Muhtemelen elinde bir m3u dosyası var. dosyayı açıp, sadece baştaki atıyorum 10 satır veya kayıt kalacak şekilde farklı bir isimle kaydedip, onu kanal listesine yükler misin? dediğim gibi biriyle başıma geldi şans eseri. kanal listesi çok uzundu, hata verdi. silip yarısını yükledik oldu. öyle olunca 2 ayrı liste yapmıştık, kanal listesi 1 ve 2 diye.. öyle denenebilir. eğer çok uzunsa hata veriyor olabilir. bir de kanal listesinin gösterileceği cihazların seçimi var. bu liste sadece şu cihazlarda görünsün diyebiliyorsun. veya any- hepsinde görünsün diye bir seçenek var. belki ondan olabilir. bilgisayardan girdiğin web arayüzünde seçeneklerden biri oydu, menüleri gezersen, kanal listesini yüklediğin ekranda, bu kanal listeleri şu cihazlarla paylaşılsın seçeneği olması lazım. ona bakabilirsin. kolay gelsin.
emre usta (5 months ago)
Hatalar devam ediyor
emre usta (5 months ago)
Hesabımı değiştir tekrar denedim ama yine olmadı
emre usta (5 months ago)
Yoksa genel bir arıza var anlamadım
emre usta (5 months ago)
Oynatma listesi oluştururken Hata verdi yazıyor
Cüneyt Önen (9 months ago)
Arçelik’te sadece ssiptv var onu nasıl yapacağız
Elvin Ny (9 days ago)
Siptv.eu a girerek, m3u dosyanızı url ve ya dosya olarak atabilirsiniz ,ce cihazınızın mac adresini yazmanız gerek
Orc3 (9 months ago)
Ssiptv nasıl çalışıyor bilmiyorum. Hiç tecrubem olmadı üzgünüm.
Arif M. (9 months ago)
Wifi kamera smart tv üzerinden kablosuz nasıl izlenir?
İlker Göz (3 months ago)
Arif M. Hocam bulabildiniz mi bir yolunu? Aynı soruna bende bir aydır çözüm arıyorum
Orc3 (9 months ago)
Çoğunun browser linki oluyor. Veya buna uygun bir akıllı TV uygulaması aramak lazım marka modele göre.
turoktr bendeniz (10 months ago)
Ben birden fazla kanal listesi ekleyemiyorum.Daha doğrusu PC den OTT player hesabıma girip birinci eklemeden sonra diğer listeleri de ekliyorum.Kabul ediyor fakat TV den açınca ilk eklediğim liste dışındakiler alttaki barda görünmüyor!Ne yapmak lazım kardeş?
Orc3 (10 months ago)
çalıştığına sevindim. Kolay gelsin.
turoktr bendeniz (10 months ago)
@Orc3 Cevap için teşekkürler.Anlattığınız şekilde hallettim.
Orc3 (10 months ago)
Muhtemelen, her eklediğiniz listenin yanında bu liste hangi cihazlarda kullanılabilsin seçeneği vardır. Default'ta, ALL diye geliyor olması lazım. Yani hepsi. Ama sizin anlattığınız senaryoda sanki yeni eklediğiniz listeler bütün cihazlarda görülebilsin seçilmemiş gibi anlıyorum. Orayı bir kontrol eder misiniz? Web'den girip liste seçeneklerinde aygıt ekle falan gibi bişey olması lazım. Tanımlı cihaz listesi gelir veya hepsi (all). Onu seçmeye çalışın.
Snowy Cat (1 year ago)
Teşekkürler...
Snowy Cat (1 year ago)
İlginiz için teşekkürler bir sorum daha olacak kendi oluşturduğum listeye error veriyor listem ücretsiz zor bulup yaptığım ulusal kanallardan oluşuyor yüklenmiyor ne yapmalıyım? sizin önerebileceğiniz hd izleyebileceğimiz ulusal kanal listesi varmıdır?
Orc3 (1 year ago)
liste ne hata veriyor bilmiyorum.. birisinde çok uzun bir listeydi ona hata vermişti. liste dosyasının formatı ve içeriği doğru ise yüklemesi lazım. çok uzun bir listeyse kısaltmayı deneyin. bir de dosyayı 2-3 satırla test yapın..
Snowy Cat (1 year ago)
Hocam video için tşkrler fakat en önemli kısmı atlamışsınız Tv yi ottp nasıl tanıtıp cihazı ekleyeceğiz? TV ayarlar kısmında böyle bir seçenek göremedim? Tşkrler
Orc3 (1 year ago)
TV'yi OTTP'ye ekleme diye bişey olmadığı için anlatmamıştım. Daha doğrusu şöyle çalışıyor. - Bilgisayardan sayfaya girip hesap oluşturdunuz. - O hesapla TV'de login oldunuz. - otomatik olarak TV - ottplayer listesinde gözükür. Kanal listesi yüklediğinizde hangi kanal listesinin hangi tv'den izleneceğini seçebiliyorsunuz. Ama default ayarı ALL olması lazım. Yani hangi cihaza ottplayer hesabı ile giriş yaparsanız kanal listelerinizin tamamına erişirsiniz aksi bi ayar yapılmadıysa diye biliyorum. Kolay gelsin.
Murat Erdoğdu (1 year ago)
kayıt sırasında cep telefonunu kabul etmiyor, +9053 diyemi yazmalı ?
Orc3 (1 year ago)
olabilir valla. yine de olmazsa browser değiştirmeni öneceğim. kayıt olalı çok oldu. neyle kayıt olduğumu hatırlamıyorum. bir iki denemeyle çözülür ama browser kaynaklı olma ihtimali de var. farklı browser'da yeni oturum açacağı için avantajına olabilir. kolay gelsin.
Selahattin bişgin (1 year ago)
Hayırlı akşamlar ben iptv den yayın mac yayını almak istedim ama lg uygulamayı satmak istedi dogrumu
Orc3 (1 year ago)
Tek olay IPTV izlemekse, IPTV'ye özel paralı bir uygulama gerekmiyor diye biliyorum. Video'da anlattığım OTTPlayer da aynı işi yapıyor ve bedava. Deneyebilirsiniz. Umarım işinize yarar.
Selahattin bişgin (1 year ago)
Usta şunu öğrenmek istedim( iptv )için lg 5.6 euro para istedi lg ni programı mi satiyor
Orc3 (1 year ago)
Hayırlı akşamlar. Maç yayınları genellikle paralıdır. Evet. Eğer doğru anladıysam siz de maç izlemek için ücretli bir yayına başvurmuşsunuz. Kolay gelsin.
İsmail Kavas (1 year ago)
Uzun iş mk 🤣
Tolga Sahin (1 year ago)
Hocam kolay gelsin, ip tv aboneligi var, ott playerda mail vs ile giris yapildiktan sonra tek tek kanal degilde ssiptv deki gibi aboneligimdeki bana ozel verilen linki girmek istiyorum. Boyle bir ozellik varsa onuda anlatirmisin ? Yoksa ott player sadece internetten link bulup tek tek playlist yapmak icinmi ? Tesekkurler
Orc3 (1 year ago)
Teşekkür ederim. Aslında file upload ettiğin sayfada hemen yanındaki seçenek, link göstermek ama dediğim gibi kullanıcı adı parola gerektiren bir link ise ki - genelde öyledir- ottplayer'da link olarak gösteremezsiniz. onun yerine link'teki text listeyi kendi google drive'ınıza kopyalayıp, linki parola korumasız paylaşabilirsiniz. O şekilde okuyacaktır. Ama bu durumda da paralı üyeliğinizde yayınlanan yeni listeleri arada çekip, google drive'a güncellemeniz gerekir. umarım karışık anlatmadım. Görseli instagram'da var diye orayı söyledim. yoksa illa takip etmeniz de gerekmiyor. teşekkür ederim tekrar ilginize.
Tolga Sahin (1 year ago)
Orc3 hemen takip ediyorum o zaman. Kolay gelsin hocam
Orc3 (1 year ago)
Bir Instagram hesabı açtım bu kanalla ilgili. Orada bir foto koymuştum, link olarak paylaşmak diye isterseniz oraya bakabilirsiniz.. orc3channel adı
Orc3 (1 year ago)
Link girebiliyorsunuz ama link kullanıcı adı parola soruyorsa olmuyor. Yani herkese açık bir link olması lazım. Ama paralı ip TV abonelikleri de herkese açık olmaz normalde
mustafa öztürk (1 year ago)
Şöyle baştan anlatayım kardeşim bilgisayatda mail hesabı ile giriş yaptık lisplayit yaptık dosya yükle bar isim verme var linkle köpi yapmak var bendeki mu3 olan dosyayıekle dedim sendeki gibi eklenmiyor bu birinci sorun yani kayıt edemedim ikincisi tvde açtım hesap giriş yaptım srnin gibi ama bilgisayarda ekleyemediğimizden burdada bişi görünmedi ss-iptv ye yükledim kanallar geldi açınca oda tv kapanıyor ekran kararıp normal kanala geçiyor yani smart tvden çıkıp çanak yayınına geçiyor bir türlü yapamadım ama sayende başaracam kusuruma bakma senide yorduk ama yerli malı türkün malı dedik bundada vardır bir hayır ilgi alakana tşk ederim
Orc3 (1 year ago)
Rica ederim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim. Sadece yazım hatalarından ve aradaki anlatım şeklinizden anlamakta zorlanıyorum. Yazarak anlamak da, anlatmak da zor, sizi de anlıyorum.. Birinci sorunla ilgili bir başkasının yaşadığı bir problem vardı. m3u dosyası çok uzunsa, büyükse bilgisayardan benim yaptığım gibi yükleme yapamıyor. m3u dosyasını farklı isimde kopyalayın. Daha sonra notepad gibi bir uygulama ile bu m3u dosyasını açın. içinde bir sürü satır yazılı göreceksiniz. baştaki (atıyorum) ilk 100 satır dışında kalan hepsini silin. 2-3 satırda bir benzer bilgiler olur. keserken tekrar eden 2-3 satırı doğru denk getirmeye çalışın. Yani olması gereken yerden kesin. ilk 100 satırdan oluşan m3u listesini kaydedip notepad'i kapatın. sonra bu listeyi upload etmeye çalışın. Muhtemelen olacaktır. İkincisi aynen söylediğiniz gibi, henüz bir playlist oluşturulamadığı için TV'da liste görünmemesi normal. ss-iptv'yi bilmiyorum açıkcası. Bu anlattığım şekilde bir test yapın. Eğer dosya yüklenir ve TV'de ilk 100 satıra denk gelen kanallar sorunsuz görünürse size tavsiyem elinizdeki dosyayı önce 2 eşit parçaya bölüp (atıyorum 1000 satır varsa tahminen 500-500 bölebilirsiniz) 2 parça halinde upload edin. izlerken de 2 ayrı liste olarak izleyin. 2 yeterli olmazsa 3 veya 4 parçaya bölüp aynı işlemleri yaptığınızda TV'dan 2-3 veya 4 parça halinde kanallarınızı izleyebilirsiniz. Umarım çözüm olur. Kolay gelsin.
mustafa öztürk (1 year ago)
Olmuyor pc eski model biraz ondan olabilirmi
Orc3 (1 year ago)
Siz liste ekleyince listeyi mi yuklemiyor yoksa yukluyorsunuz ama TV de mi görünmüyor. Sanırım ben hep yanlış anladım
mustafa öztürk (1 year ago)
Var girdim bilgileri ilerlemiyor pcden dosya ekle deyince ok yeri yada uğlant yok sorun bendemiki
Orc3 (1 year ago)
Video'dan tekrar baktım hatırlamak için: 2:00 dakikada OK butonu çıkmıyor zaten. Kırmızı düğme save&exit demiş. Kırmızı tuş varsa TV kumandasında ona basın.
mustafa öztürk (1 year ago)
Tvye kayıtlı olduğum adresi pasaportu girdim benim tv vestel login die bişi demedi ne yapmam lazım kardeşim
Orc3 (1 year ago)
Video'da örneği olması lazım. Uygulamayı TV'ye kurduktan sonra ayarlar kısmında login - giriş bilgilerinin olduğu bir yer vardı diye hatırlıyorum.
mustafa öztürk (1 year ago)
Biri yardım eder mi tv indirdim açtım ama bilgisayarda kayıtlı tv yok diyor ne yapmam lazım
Orc3 (1 year ago)
TV'ye kurduktan sonra bilgisayarda login olduğunuz aynı kullanıcı adı/parola ile TV üzerinden login oluyorsunuz. Bu arada liste şu cihazlarda kullanılabilsin diye bir seçenek var. "All" seçerseniz bağlanan tüm cihazlar, ya da şu liste şu TV'de görünsün diye seçebiliyorsunuz. Belki onları seçmeniz gerekebilir. (Bilgisayardan web arayüzünden girerseniz liste şu cihazda görünsün diye seçiliyor.) Kolay gelsin.
Zati Sungur (1 year ago)
Merhaba çok güzel bir video olmuş ama ne yaptıysam ott üzerinden listeyi yükleyemedim ; Bilgisayarımla LG Tv mi eşleştirdim m3u dosyasını yüklemedi , linki txt olarak kaydedip sonra uzantısını m3u olarak değiştirip tekrar yüklemek istedim yine olmadı , m3u dışında m3u8 i aynı işlemlerle yaptım yine olmadı , farklı bilgisayar ve tarayıcılarla denedim bir türlü yüklemedi… Sorun ne olabilir nerede bir hata yapıyor olabilirim , karşılaştırma yapmak için senin yükleyebildiğin bir dosyayı/linki göndermen mümkünmü ? (Ben https://bestbuyiptv.net den alıyorum) Tşk
mustafa öztürk (1 year ago)
Bağlı cihaz yok diyor arkadaşım ne yapmam gerek
mustafa öztürk (1 year ago)
Neden optt kayıt oldum lakin uplad yok nasılsın olacak bir yardım lütfen
Zati Sungur (1 year ago)
:) Tşk sanada kolay gelsin@Orc3
Orc3 (1 year ago)
Çalışmasına sevindim. Umarım yayınları keyifle izlersiniz. Estağfurullah. Şimdilik gelen mesajlar cevaplayamayacağım yoğunlukta olmadığı ve ben de problem çözmeyi (becerebildiğim kadar) sevdiğim için elimden gelen desteği her zaman veririm. Tekrar iyi seyirler. Kolay gelsin.
Zati Sungur (1 year ago)
OOOLLLLDDDDUUUUUUUUU Sonunda :)) Dosyanın boyutunu biraz daha kısa olacak şekilde ayarladım ve Tv ye yüklendi , eline sağlık , dosyayı kısalt demeseydin hala boğuşacaktım :)
Mustafa Özbilen (1 year ago)
Muhteşem Çalışıyor. Yurtdışında idim. Çok makbule geçti ya anlatamam.
Toğrul Abbasbeyli (1 year ago)
Televizyon kablosuz olursa sıkıntı olmuyor dimi?
Orc3 (1 year ago)
kablosuz olursa tv wireless'ta çok düşük bir hızda çekiyor, yani çok az bir wifi hızında ancak bağlanabiliyorsa görüntülerde donma olabilir. kablolu olması tavsiye edilir tabiki.
Toğrul Abbasbeyli (1 year ago)
Ben yapıyorum error yazıyor ekranda, ama aynı yayını başka tvde çok rahat izliyorum neden bu tvde oluyor böyle?
Orc3 (1 year ago)
error kısmını hiç bilmiyorum açıkcası. başka tv'de de sorun olsaydı, acaba ayarlarda bi yanlış mı yapıyordunuz derdim. acaba neye error veriyor? ücretli veya abonelik gerektiren bir ip tv kullanıyorsanız belki aynı üyelikle iki ayrı bağlantı yapmaya çalıştığınız için error veriyor olabilir mi?
Sefer Fidan (1 year ago)
ben IPTV ekledim ancak tvye gelmiyor yardım edin
Orc3 (1 year ago)
üzgünüm. bi kaç kişi daha yazmıştı yine. tv hafızası kaynaklı olabilir. bilgisayardan sorunsuz izliyorum, sorun burada diyenler var. Dediğim gibi TV'nin ram-cpu kaynaklı olabilir.
Sefer Fidan (1 year ago)
@Orc3 onu hallettim kanallar geliyor ama 10sn de bir 6 sn donuyor bazen 15snde bir oluyor bu da izletmiyor
Orc3 (1 year ago)
Benzer yorumları yapanlar çok oldu. Aşağıda görebilirsiniz. Sanırım listenin kullanılabileceği TV'ler diye bir seçenek vardı. Web üzerinden ona dikkat edebilirsiniz. Yorumlarda da yazıyordu dediğim gibi. Onları takip ederseniz çözüm olacak sanırım.
Emre Kibarsu (1 year ago)
Abi çok sağ olasın
Orc3 (1 year ago)
rica ederim. ben teşekkür ederim.
cem ermis (1 year ago)
Herşeyi yaptım bendeki samsung smart versiyonunda playlisti göstermiyor device ta samsung tv diyede görüyor ama başka bi ilerleme yok malesef yardımcı olursanız sevinirim
cem ermis (1 year ago)
yok basitmiş aslında gözden kaçıyor ufakta olsa device bölümünde samsung tv,phone ve windowsu yani tanımlı olanları aktif etmemişim edince hepsinde açıldı
Orc3 (1 year ago)
Nasıl çözüldü? Alternatif bir uygulama mı? yoksa bununla bir çözüm mü buldunuz?
cem ermis (1 year ago)
Tamam hallettim çok teşekkür ederim ilginiz için
Orc3 (1 year ago)
ben hatırladığım kadarıyla yazmaya çalıştım. belki yanlış hatırlıyor olabilirim bütün cihazlar kullansın konusunu. bana orc3 @ yahoo.com adresinden ulaşabilirsiniz.
cem ermis (1 year ago)
Dediğiniz her şey aynen aktif yapmıştım all aktif samsung tv1 diye tv yi tanıyor artı cep telefonunuda görüyor ikiside aktif sadece all bölümünün hemen altında rusça yazan onuda çevirdim arşiv desteği off durumundaydı aktif değildi sizin dediğiniz bu listeyi bu cihaz kullansın seçeneğini göremedim. Sizinle görsel paylaşabiliceğimiz bi imkan varmı mail gibi buradan zor oluyor biraz.. Bu arada ilgilendiğiniz için de teşekkür ederim sağolun..
Ahmet İğdeli (1 year ago)
Merhabalar önceden yüklediğim hiçbir m3u dosyasını playliste yükleyemiyorum... Sanırım sayfada bir problem var..
Orc3 (1 year ago)
Bu sorun yeni çıkmış olabilir zira bı süredir şikayet geliyor sizlerden . Eve dönünce bı bakip bilge vermeye çalışayım
Vıcıknaz (1 year ago)
abi smart iptv en güzel program onu nasıl bedava pro yaparız
Orc3 (1 year ago)
Bedava pro yapmayı bilmiyorum. Crack araştırmak lazım varsa
angryson (1 year ago)
m3u dosyası atamıyorum dosya hatasi diyor rusça. eskiden playliste atabiliyordum.
Orc3 (1 year ago)
Dosya'da ufak bir nüans, hata olabilir mi? Farklı türde başka dosyalar deneyin. Benim video açıklamasında paylaştığım bi dosya olması lazım. Onu örnek olarak deneyip, sizinkiyle içerik olarak farkı var mı bakabilirsiniz. m3u dosyasını text olarak notepad'de açıp bi inceleyin isterseniz. baştaki veya sondaki en ufak nokta virgül farkı sorun çıkarıyordur. dosyayı belli bi formatta bekliyor sayfa. farklı olunca hata verebilir. Kolay gelsin.
Dijitalevren TV (1 year ago)
Ben oluşturup yükledim peki buna cep telefonundan bağlanıp izleme şansım var mı ?
Orc3 (1 year ago)
Linki de kabul etmesi lazım ama belli bir formatta istiyor olabilir. Veya şifreyle girilen bir linkse, şifresiz istiyor olabilir. Çünkü yanılmıyorsam program linke ulaşırken kullanılacak kullanıcı adı ve parola gibi bir alanı yoktu.
Dijitalevren TV (1 year ago)
Ben bluestacks ile yaptım oldu izledim. Ama en büyük sorun link olayı linki kabul etse süper olacak online güncelleme o şekilde oluyor çünkü.
Orc3 (1 year ago)
Bu ott player için yok bildiğim kadarıyla. Bu sadece TV için bir IPTV client. Yani istemci yazılımı. Mobil versiyonu var mı bilmiyorum. varsa olabilir.
Elmar Axmedov (1 year ago)
salam.Bende 42LB582V model var ama Smart world yok.Acount açamıyırum.Menude bulamadım Yardımcı ola bilersiz.
Orc3 (1 year ago)
TV'nin fabrika çıkışı programlarından birisi smart world olması lazım. Yalnız bir kere başıma geldi, LG facebook uygulamasına desteğini şu tarihte sonlandıracaktır yazıyordu. sonra bi baktım, kendi kendine uygulamayı kaldırmış. Belki smart world uygulaması da LG tarafından kaldırılmıştır. (düşük ihtimal !) Fabrika ayarlarına çekebilirseniz, belki uygulama tekrar görünür hale gelir.
erdal göçer (1 year ago)
peki bu yeni yüklenen kanallar otomatikmen bu kanallar ott playerde güncelleniyormu acaba ücretli ip tv satın aldımda telefonda kanallar güncel tv de yeni güncellenen kanallar yok tekrar baştanmı yüklemem gerekiyor her güncellemede
erdal göçer (1 year ago)
Orc3 tesekkur ederim anladım yazdıklarınızı kolay gelsin
Orc3 (1 year ago)
şimdi siz de benim video'da yaptığım gibi import ettiyseniz, yani kanal listenizi bir kere yüklediyseniz değişenleri takip edemez. Ama bir link verdiyseniz ve o link'te yer alan liste sürekli otomatik güncelleniyorsa OTT tarafında değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. Yazdıklarınızdan siz elinizdeki listeyi upload ettiniz diye anlıyorum. Bu durumda liste statik'tir ve otomatik değişmez. Her değişiklikte sizin gidip orada güncellemeniz gerekir. Tavsiyem, google drive gibi paylaşıldığında herkesin her yerden erişebileceği bir yerde tutarsanız kanal listenizi ve OTT'ye bu linki verirseniz sadece google drive değiştirmeniz listenizin otomatik güncellenmesi için yeterli olacaktır. Umarım çok karışık anlatmadım. kolay gelsin.
uğur can büyükkaya (1 year ago)
hocam direct link kabul etmiyor.ücretli üyeliğim var.kanal listesi güncellenebiliyor txt atmak istemiyorum.yani link girişi koyduysalar niye txt e zorluyorlar.bizmi hata yapıyoruz acaba.
Orc3 (1 year ago)
Direct link çok test etmedim açıkcası ama aklıma ilk gelen 2 şey var: 1) direct link'te erişim için gittiğinizde sizden username password istiyor mu? istiyorsa program bunları veremiyor olabilir. 2) bir de çok belli başlı bir format istiyor olabilir. atıyorum TXT değil de xml formatında bir sayfa istiyordur. O doğru formatlı linki sağlayınca çalışması gerekir diye düşünüyorum.
erdal göçer (1 year ago)
merhaba iyi günler ben ücretli bi ip tv satın aldım telefonlarda sorunsuz çalışıyor bilgisayardda öyle ottplayere aynı ip tv adresini yapıştırıyor um ama orda görmüyor diğer ücretsiz ip tv adreslerini yapıyorum oluyor ama ucretli satın aldığım ip tv olmuyor
Orc3 (1 year ago)
Erdal bey "link adresi kopyalayıp deniyorum, neden çalışmıyor" diye soruyor, ben de "link kopyalayarak denemeyin. Linke giderek oradaki text metini bir dosyaya kopyalayıp yükleyin" diye cevap veriyorum. Bunu tekrar yazarak ben de vakit kaybetmiş oldum. Sağlık olsun. Beğenmediyseniz bir de bu cevabı deneyin siz isterseniz Serkan bey: Paralı IPTV'lerin çoğu verdikleri listeleri başkalarının eline geçmesin veya ortak kullanım olmasın diye kullanıcı adı ve parola ile korunan linklerle verebiliyor. OTTPlayer programını ben o şekilde kullanmadığım için nasıl çalışır bilmiyorum. Ama sayfadan gördüğüm kadarıyla ottplayer.es sayfasından liste upload etmeye kalktığınızda direct link diye de bir buton bulunuyor. Orayı seçince (without authorization) yani parola koruması olmadan diye yazmış yanına. Siz oraya bir link yapıştırıyor ama kullanıcı adı parola gerektiriyorsa zaten ottplayer bu listeye ulaşamaz. Ayrı bir sayfa açıp linke gidip, login olup, gelen listeyi ayrı bir dosyaya kaydetmeniz gerekebilir. Bunları yapıp vakit kaybetmeyebilir, bildiğiniz başka bir yöntemi deneyebilirsiniz. Bunları yapıp yine çalıştıramayabilirsiniz. Amacım kimsenin vaktini almak değildi. Aksine faydalı olabileceğini umduğum bir bilgiyi paylaşmaktı. Faydalanabilenler olduğu gibi, çalıştıramayanlar da olmuş. Üzgünüm. Kolay gelsin.
serkan yalçın (1 year ago)
@Orc3 adam ne soruyo sen ne cvp veriyon, aynı sorun bende de var bi program adı cıkardın millet hiç bişey yüklemeyip bi saat zaman kaybediyor senin yüzünden
Orc3 (1 year ago)
verdikleri linke gidince genelde bir kanal listesi olur. bilgisayardan browser'la deneyebilirsiniz..
erdal göçer (1 year ago)
sadece bana vermiş oldukları link adresi var onu yapıştırıyor um olmuyor ottplayere telefonlarda bilgisayarlarda sorunsuzca izliyorum ama tv de olmuyor o link adresi
Orc3 (1 year ago)
Adresi değil de iptv kanal listesini yapıştırmanız gerekebilir. ücretli almış olduğunuz kanal listesi var mı? liste halinde varsa onu kullanabilirsiniz orada..
mr. gorsky (1 year ago)
istemediğimiz kanalları tek tek nasıl silebiliriz?
Orc3 (1 year ago)
en kolay yöntem, kanal listesinin olduğu dosya TEXT tabanlı. Orada istemediğiniz kanalın olduğu satırı silerseniz o kanal artık çıkmayacaktır. Uygulamadaki yerini bilmiyorum açıkcası.
Eren AKIN (1 year ago)
Merhaba Ottplayer uygulamasını televizyonuma kurdum fakat yazılar rusça bir şey anlaşılmıyor nasıl türkçe yapacağım lütfen biri anlatsın :(
Orc3 (1 year ago)
internetten veya varsa benim video'dan dil seçenklerinin olduğu yere bir göz atın, deneme yanılma ingilizce menü seçeneğine ulaşacağınızı umuyorum. Kolay gelsin.
Faruk GUNGOR (1 year ago)
Merhaba anlatim icin tesekkurler smart iptv 7 gun sonunda ucretli olunca ottplayer uygulamasini tvye kurdum uye oldum hersey super harika aciyor yukledigim dosyayida oynatiyor ancak ortalama 28 saniye sonra bir diger kanala otomatik geciyor yada ayarlardan sabit yapilabiliyor ama bu seferde donuyor yani program demo gibi birsey mi acaba kisitlama var yani verimli bi sekilde calismiyor yada buna bi ayar yapabilirmiyiz..smart ip tvde ise yayin donuyordu ama kaldigi yerden devam ediyordu vlcden actigimda ise sorun yok donmabyada kanal atlama gibi zaten vlcde ayar sekmesi var bununla ilgili bildiginiz hisey varmidir ?
Faruk GUNGOR (1 year ago)
o cozunurluğü nasıl ayarlayacağız ki yayınlar berbat kotu
tolga _tolga (1 year ago)
Bende ottplayer yaptım ama dosyaları bir türlü yukleyemiyoru. İnvalid file yazıyor. Ottplayer i silecek olmadı.
tolga _tolga (1 year ago)
Faruk buraya 3 gündür mesaj atıyorum sonunda buldum ne den yaptığını. Görüntü kalitesi yüksek ondan yapıyor. Şimdi bein spor fr izliyom çözünürlük 960x540 20 dakika oldu.yayin donmadi.buldugun dosyalar full HD veya hd ise yapıyor. Ha düşük çözünürlük te nereden dosya buluruz onu bilmiyorum. Ben 5 gündür araştırıyorum bütün dosya daki kanallar donuyordu.
Faruk GUNGOR (1 year ago)
Orc3 tahminimce ucretsiz m3u dosylari oldugundan yayin hep boyle suan bilgisayrdanda denedim ayni degisen yok kodi diye bi program var tvde calismiyor ama laptopda tikir tikir donmasiz tum yayinlar acik bilgisayarida hdmi ile tvye bagladikmi ohh miss :)
Orc3 (1 year ago)
Maalesef çözümünü ben de bilmiyorum henüz. Çoğu kişide benzer sorunlar duydum. Bı sure sonra sıradaki kanala geçiyor vs. tarama yapmaması için ayarlar üzerinde calisicam.. bulursam yine buradan paylaşırım.. kolay gelsin
tolga _tolga (1 year ago)
Tv den yükledim. Siteden de üye oldum. Elimdeki dosyalar başka player ile çalışıyor ama ottplayer sitesinden yükleme yaptığımda invalid file .yazıyor. olmuyor. Ama bu dosyalar playerla açınca çalışıyor.
Orc3 (1 year ago)
demo yayın olabilir...
tolga _tolga (1 year ago)
Orc3 bugün bjk fener maçından önce smartip tv de yayın açtım beinsport1 i hiç durmadan çalıştı. 15 dakika sonra yayın komple gitti.acaba m3u larmi sağlam değil. Mesela telefonda my iptv yüklü yayın kötü ama hiç durmuyor, sağlam m3u nereden bulabilirim. Dosyaları genelde telefonda mylist app dan indiriyorum belki sende bilirsin.en azından her gün 1 yeni dosya upload ediyorlar.
Orc3 (1 year ago)
Maalesef çözümünü ben de bilmiyorum henüz. Çoğu kişide benzer sorunlar duydum. Bı sure sonra sıradaki kanala geçiyor vs. tarama yapmaması için ayarlar üzerinde calisicam.. bulursam yine buradan paylaşırım.. kolay gelsin
tolga _tolga (1 year ago)
Çalışan başka uygulama varmı. Ottplayer dosyayı görmüyor. Smartip tv de yayın 30 saniyede bir dönüyor. Ssplayer benim samsung tv de smarthub ta gözükmüyor. Başka uygulama varmı.
tolga _tolga (1 year ago)
Ottplayer dan vaz geçtim olmuyor.smart ip tv yükledim ama yayınlar 30 saniyede bir siyah ekran olup yayın tekrar açılıyor. Smartip tv ye çalışan belki 5 dosya yükledim .kanallar açılıyor ama 30 saniyede bir siyah ekran çıkıyor.b Unu Nasıl giderebilirim.kararmasa 30 tl verip üye olucam.
Murat Gokce (2 years ago)
Merhaba 5/6tane liste yükledim kanallar açılmıyor error veriyor napabilirm
Murat Gokce (2 years ago)
Orc3 öncekle vermiş olduğunuz cevap için teşekkür ederim eve gidince deniycem
Orc3 (2 years ago)
5-6 listenin de hepsinde hata olması çok olası değil ama aynı m3u dosyalarını vlcplayer ile açmayı dener misiniz? O şekilde en azından listelerin geçerli ve çalışır olduğunu görmüş olursunuz.
mehmet Yılmaz (2 years ago)
İy akşamları
Orc3 (2 years ago)
Teşekkür ederim. Size de iyi akşamlar..
eseshamza (2 years ago)
Samsung tv den ott player uygulamasına girdiğimde dişrekt olarak url giriş sayfası çıkıyor login yapamıyorum
Ismail Habesoglu (2 years ago)
bende şimdi yükledim arkadaşın dediği gibi sadece url isteyen bölüm geliyor uygulama açılınca. uygulama içinde oturum açma işlemini göremedim bende
Orc3 (2 years ago)
Merhaba tekrar. söylediğiniz iki adres de değil aslında. ben anasayfası burası diye biliyorum: https://ottplayer.es/ ya ottplayer sistemini değiştirdi. Ya da samsung'daki sizin kurduğunuz client başka.. farklı iki işleme bakıyoruz sanki. siz bilgisayardan girip kendinize hesap açmıştınız değil mi? bu yazdığınız adreslerden mi hesap açtınız? isterseniz bir de https://ottplayer.es/ den deneyin. oradan doğru çalışabilir.
eseshamza (2 years ago)
Orc3 ottclup.cc diye bir siteye yönlendirdi, oradan url ve key veriyo, satın alma seçenekleri var anlamadım. Bir kaç tane kanal var ama örneklem galiba kendi kanal listemi bulamıyorum, ott.es sitesinde cihazlarda da tv im gözükmüyor, giriş yapmış olmama rağmen
Orc3 (2 years ago)
Samsung TV'lerde özel bir durum var mı bilmiyorum ama genelde OTT player'ın rusya sayfasında credential yani username doğrulama için mailinize link gönderildiği söyleniyor. çoğu kişi bu hesap aktivasyon işini tamamlayamıyor, çünkü yahoo ve hotmail'e mail ya hiç gitmiyor ya da spam'e düşüyor. sizde de öyle bir durum olmuş olabilir mi? username ve parolanızın doğruluğundan emin misiniz?
Kerem Altay (2 years ago)
ben hepsini yaptım ok acılıyor fakat 5 yada 7 sanıye sonra donuyor ve devam etmıyor bu ınternetımden mı kaynaklanıyor uydunet kullanıyorum bu sorunun couzumu var mı
Orc3 (2 years ago)
Aynı sorun çok kişiden geldi aslında. bi ara kullanılan kanal (m3u) listesinin demo olmasından kaynaklanıyor olabilir diye yazdım yorumlara. Ama VLC ile normal açılıyor aynı liste diyorlar. Yani sorun programdan olabilir. henüz inceleme fırsatım olmadı. Siz yine de kullandığınız m3u listesini değiştirip denemeye çalışın isterseniz.
Osman Demir (2 years ago)
Selam kardes ben bu progragimi yükledim kanallari güncellemiyordu bende kanallistelerini sildim tekrar playlist yazan girdigimde bu yazi geliyor (Uploading playlist temporary unavailable) ama liste yükleme yeri cikmiyor bir bilgin varmi
Osman Demir (2 years ago)
Sagol kardes dedigin gibi oldu cevabin icin tesekkürler.
Orc3 (2 years ago)
sanırım bir önceki veya son upload işleminiz askıda kalmış. imkan varsa başka bir bilgisayardan girmeyi deneyin. olmuyorsa, aynı bilgisayarda farklı browser'dan girin.. (Internet explorer veya chrome veya firefox ile deneyin.) browser'ın cache (history) geçmişini temizlerseniz de çözüm olabilir.
Ani Oe (2 years ago)
Selam, bana lütfen elinizdeki günzel playlistleri mail olarak yollayabilirmisiniz? Ben kendim birtane playlist yapmaya calistim ama kabul etmedi program :/
Orc3 (2 years ago)
https://www.youtube.com/watch?v=43Tn_aWHzWU&t=0s
Orc3 (2 years ago)
Video'nun açıklama kısmında 1-2 link paylaşmıştım. Şu video'da elimdeki playlist'ler var. ama sadece DEMO için. Canlı yayın bi süre sonra kesiliyor diyorlar. Bilginize.
Seckin Dere (2 years ago)
tamam açtı ama çok error connecting to stream diyor hızım var ama çok diyor
Orc3 (2 years ago)
m3u listesi sorunludur. başka bir liste ile tekrar deneyin. veya önce vlc player'da açın bilgisayarda m3u dosyasını. böylece kanalların doğru çalışıp çalışmadığını görmüş olursunuz. kolay gelsin.
Seckin Dere (2 years ago)
samsung led smart tv me her şeyi yaptım fakat yenile habire diyorum daha kanallar gelmedi
Özkan ÖNK (2 years ago)
Hocam kanal listesini yükledikten sonra yayınlanmasını istediğin cihazları sağ üst'te on/off konumunu açman gerekiyor bende de o şekildeydi cihazın yanındaki çubuğu on konumuna getirdim. Tv'den kırmız (A) tuşuna basıp güncelledikten sonra geldi.
Orc3 (2 years ago)
kanal listesi web sayfasına doğru yüklendi mi? orada kanal isimleri görülebiliyor mu?
Servet Yilmaz (2 years ago)
Internetim 150mb/sek calisiyor iptv Linkim aktuell ama yinede donma oluyor. Player ile ilgili bence. VLC playerde olumuyor.
Orc3 (2 years ago)
Normalde karşı tarafta, yani sunucu tarafında donma vardır derdim ama siz VLC Player'da sorun yok diyince haklı olabilirsiniz. Yine de tüm bileşenleri gözden geçirmenizi öneririm. Örneğin TV'niz wireless mı bağlanıyor, yoksa kablolu mu? wireless ise modem'den veya access point'ten çok uzaktamı. Yani etkileyen başka etkenler olabilir. Uygulama ve/veya TV'nin işlemcisi gibi etkenler de donma yaratıyor olabilir. TV'den başlayıp sizin internet çıkışına, oradan da sunucuya kadar yol üstündeki herşeye bakmak lazım. Kolay gelsin.
uygar tuncer (2 years ago)
Dediğiniz her şeyi yaptım ama favorilerde gözükmüyor neden olabilir ?
Orc3 (2 years ago)
üyelik sonrasında bir onay maili geliyor. yahoo'da çalışmıyordu yanılmıyorsam. Gmail hesabınız varsa onunla yeni üyelik deneyip onun üzerinden aynı işlemleri yapmayı deneyebilirsiniz. Bir de TV'nizin internet erişimi var değil mi?
TunGa Efrasiyab (2 years ago)
selamlar bu uygulamayı şimdi ındırdım tv de actım ama rusca öncelikle nasıl latin alfabesi türkce - inbgilizce vb yaparız ilk satıra mail sonraki boş satıra da şifre mi gireceğiz bişey anlamıyorum rusca oldugu için yardım eder msiinz Foto: http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170918/7609f48432b53a2ba2ae51df6fe743c5.jpg
Özkan ÖNK (2 years ago)
Aynen ilk satır e-mail daha sonrası şifre geri kalanına ellemeyin :)
Seckin Dere (2 years ago)
türkçe mürkçe yok sadece rusça ve ingilizce var
Çağrı Yıldız (2 years ago)
tvden üyeliği girdim ama hala giriş yapın diyor
Orc3 (2 years ago)
hangi dosya bu.. Eğer formatı m3u'ya uygun değilse uzantı değiştirmek yeterli olmayabilir. Farklı ve direk uzantısı m3u olan bir dosya ile deneyin isterseniz.
Emre Ünver (2 years ago)
Dosya uzantısını m3u yapıyorum kabul etmiyor. neden olabilir ?
Orc3 (2 years ago)
cep telefonu kod kısmını hatırlamıyorum. mail aktivasyonu yetiyordu benim çalıştırdığım versiyonda. yeni geldiyse bilmiyorum üzgünüm.
Bozkurt Türkkan (2 years ago)
kardes cok kafami karistirdi bu aktivasyon isi aynisi bendede oldu gmail ile mail ile oldu sonra telefon numaraasini istedi bende yazdim ama cod felan gelmedi telefona o cod ile aktiv hale getirebiliyorum bu arada yurtdisinda kaliyorum cözümünüz varmi simdiden tesekkürler
Orc3 (2 years ago)
üyelik aktivasyonunuzu yapmışmıydınız? çoğu kişiye (ben dahil) aktivasyon linki maile gelmemiş, o yüzden farklı mail adresleri ile tekrar tekrar denemiştik. yanılmıyorsam yahoo'ya aktivasyon maili gelmiyordu, gmail ile üye olabilmiştik. aktivasyon yapmadıysanız ondan olabilir.
özgür Ongun (2 years ago)
Selam Videonuzda anlattiginiz gibi ottoplayer i lg smart tv me kurdum .kayit yaptim ve m3u linkleri yukledim ve trlevizyonu actim . Mukemmel bir sekilde calisiyor. Tek buyuk problemim ise 30 sn sonra kanal eror veriyor yaklasik 15 ile 20 sn sonra tekrar aciliyor . Bunu devamli yapiyor ,acaba bu konu hakkinda bir bilginiz varmi meden oluyor ve nasil ayar yapmam gerekiyor .
Orc3 (2 years ago)
Merhaba. Sizinki gibi yorum yazan çok oldu yanılmıyorsam. sanırım benim kullandığım listede sorun var. ben öyle düşünüyorum. ama uygulamanın beceriksizliği de olabilir. sorunsuz kullanabilen varsa lütfen yorumlara yazsın. çoğu kişi 15-20sn sonra kapanıyor veya kanal atlıyor demişti. bunun sebebini inanın bilemiyorum. üzgünüm.
BİLAL ÖCAY (2 years ago)
merhaba videonuz işime yaradı çok sagolun bende kanallar kendi kendine degişiyor nedeni neydir bilgi veriseniz çok sevinirim
Karakter Siz (2 years ago)
Ben kurdum çalıştı fakat tv logoları sallama yapmış .. mesela ATV nin logosu rus kanalının logosu olmuş... OTT PLAYER .. ssiptv kadar başarılı değil ..
Sesli Düşünüyorum (2 years ago)
var mı güncel belgesel m3u listesi hepsi patlamış ?
riza kayaaa (2 years ago)
mrb arkadaşım ott player kullanıyordum uzun süredir restledim sildim hepsini şu an m3u linklerini yükleyemiyorum internet sitesinde yüklüyor lingler görünüyor ama tvde görünmüyor
Orc3 (2 years ago)
TV'deki uygulama bozulmuş gibi geldi. Ya da TV'nin internet erişimi olmayabilir mi? programı kaldırıp yeniden kurun. Yeniden login olursanız uygulamaya belki listeyi yeniden çekebilir.
adnan aydemir (3 years ago)
selamunaleykum.bir sorum olacakti.smart tan kuruyorum ott plair i amainternetten inloge yapamiyorum anlamadim.herseyi yapiyorum ama email olarak gelmiyor aktif yapmam icin.saygilar
Orc3 (2 years ago)
Anladığım ve bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışayım: iptv aboneliği dediğiniz örneğin bu ara çok sık görüyorum online film/dizi ve TV kanalı yayını yapan yeni sistemler türedi, BluTV çok görüyorum bu ara. Bunlar yasal, paralı hizmetler. Bunlara abonelik yaparsanız, abonelik şartları neyse ona göre değerlendirilirsiniz. OTT Player aboneliğini kast ediyorsanız, geçen biri daha sormuştu, şu anda bu hizmet paralı değil. Herhangi bir yükümlülük getirmiyor. Beceremezseniz veya beğenmezseniz kullanmazsınız olur biter. Tekrar kullanacak olduğunuzda yeni bir abonelik de başlatabilirsiniz tabiki.
Orc3 (2 years ago)
Anlaşılan mail trafiğinde bi sorun olmuş ama sizden kaynaklanmıyor tabiki.. yeni üye olacaklar için bu yorum çok faydalı oldu. Teşekkürler.
adnan aydemir (2 years ago)
birde benim smart tv var bu ip tv ye abone olmam lazim heralde birseyler izleye bilmem icin demi.farzedelim abone olsam sonrada hosuma gitmese veyahut beceremesem baska bir kisi araciligiyla abone olmak istesem olurmu acaba.
adnan aydemir (2 years ago)
abi email adresini degistirdim ve oldu anlayamadim acikcasi iki email adresine actif yapmak icin cevap gelmedi herseyini kontrol ettim gereksiz email leri falan ama gelmedi.ucuncu email de direk cevap geldi ve aktif yaptim.
Orc3 (2 years ago)
şu videomun açıklama satırında var: https://www.youtube.com/watch?v=43Tn_aWHzWU&feature=youtu.be&t Kodi ile internetten Televizyon izlemek için yapmanız gerekenleri bu video'da bulabilirsiniz. http://kodilive.eu/tv/ http://kodilive.eu/logo/ http://pastebin.com/raw/9FVGtTX5 https://docs.google.com/document/d/1R9GwttoWRgIQDyFopa4k5rj7XxY3_OMAttqwYMj5LDc/edit?usp=sharing https://docs.google.com/document/d/1LglpsJooHNQR6Y1YMMeCsnTFczG9NAIKgM_Gu3jFoJ8/edit?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B_ggp2NWi4rBN2hya3B2RVlqTk0/view?usp=sharing
Batu İnci (3 years ago)
# Sayın Arkadasım Sevgi ve Slm Öncelikle Ott player e örnek : http .......... Kanallarını Metin Dosyasın dan Yüklüyorum Sorun Olmuyor İzleniyor ( Not : Güncelle Olmuyor ) Benim Siz den Öğrenmek İstediğim Kendi Güncel Listem i Otomatik Güncellenicek Alt Kısım da LİNK Kopyalama Yaptım HATA Veriyor Bu Konuda Lütfen Video Yüklermisiniz Yardımcı OLursanız Memnun Olurum Saygılar #
Levent Püren (1 year ago)
Batu İnci bende link kısmına yapıstirdim yüklenmiyor ama dosya olarak yükleniyor sorun yok
Batu İnci (3 years ago)
Size Örnek Örnek de Belitiğim Suan Metin Belgesi İzliyorum Boşlukları Ben Nokta Belirtim Sadece Sorun Güncelleme Yapmıyor Kanal Eklendiğinde Listeyi Tekrar Yüklüyoruz Güncelleme Otomatik Olmuyor #ottplayer direct #
Orc3 (3 years ago)
Verdiğiniz linkte username-pass olduğu için erişim sorunu olabilir. ilk aklıma gelen bu.
Batu İnci (3 years ago)
Sayın Arkadasım : HATAT Nerde Yapıyorum direct link Bölümün de ÖRNEK : http://89.163.148.31:8000/get.php?username=/drew...../&password=......&type=m3u&output=mpegts Bu Link direct link bölümüne yapıştırdığımız da Otomatik Güncelleme Oluyor mu ? Ott player Smart Tv Girdiğimiz de Kanalları Güncelliyormu Lütfen Kısa Sürede Cevap Verirseniz Memnun Olurum
Batu İnci (3 years ago)
Metin belgesi yüklediğimizde standart lisre yükleniyor yeni kanalları güncelleme olmuyor stabil benim kendi ip kodları yüklediğme Güncelleme Oluyor sık sık yeni kanallar geldiğinde Android telefonu xtream benzer örnek
Özlem Yaman (3 years ago)
Ott playeri yükledik fakat kanallar kendi kendine degisim yapiyor. Bunu nasil kaldirabiliriz?
Özlem Yaman (3 years ago)
Tesekkür ederim. Interneteden program m3u dosyasi indirdim fakat calismiyor yine 10 saniye sonra atlama ediyor. Sizde m3u dosyasi varsa rica etsem gönderebilirmisiniz veya saglam bir site ismi verebilirmisiniz.
Orc3 (3 years ago)
Bundan yakınan bir kaç kişi daha oldu. Açıkcası sık kullanmadığım için o detayda bilmiyorum ama 2 tahminim var: 1) yayın olmayan kanalları otomatik geçiyor olabilir. Farklı bir kanal listesi deneyebilirsiniz.. Veya uygulamayı TV'dan kaldırıp tekrar ekleyin. 2) Emin değilim ayarlarında demo izle vs. gibi bir ayar olabilir. Yani kısa kısa her kanalın ilk 5-10sn gösterip sıradakine geçiyordur. Client tarafında yani TV'daki uygulamada bu ayarlara bakılabilir. Şu anda elimin altında olmadığı için bakamıyorum. Bakmaya çalışırım.
hakan altuner (3 years ago)
Philips led TV lerde nasıl yapılır smart uygulamaları zayıf diğerleri gibi yok alternatif ancak ayrı pc yada tablet cep bağlantı yada android usb başka yolu yok mu?
Orc3 (3 years ago)
Philips smart uygulamalarına hiç hakim değilim ama dediğiniz gibiyse zaten en iyi çözümleri de sizin sunduklarınız. Direk PC bağlamak, usb android'ler vb. başka çözüm yok malesef.
çelebi Ergin (3 years ago)
Peki abi dediğin linkleri nerden bulabilirim tesekkurler
Orc3 (3 years ago)
onlar da burada :) https://www.youtube.com/watch?v=43Tn_aWHzWU&feature=youtu.be&t video'ların altındaki açıklamalarında yazıyor Kodi ile internetten Televizyon izlemek için yapmanız gerekenleri bu video'da bulabilirsiniz. http://kodilive.eu/tv/ http://kodilive.eu/logo/ http://pastebin.com/raw/9FVGtTX5 https://docs.google.com/document/d/1R9GwttoWRgIQDyFopa4k5rj7XxY3_OMAttqwYMj5LDc/edit?usp=sharing https://docs.google.com/document/d/1LglpsJooHNQR6Y1YMMeCsnTFczG9NAIKgM_Gu3jFoJ8/edit?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B_ggp2NWi4rBN2hya3B2RVlqTk0/view?usp=sharing
cevat aydemir (3 years ago)
ip tv üyeliğiniz sona ermiştir uyarısı geldi kanallar açmıyor ne yapmamız gerekiyor
cevat aydemir (3 years ago)
İyi Akşamlar ben pc üzerinden kanallari ekledim ancak tv ye aktaramadim tv ayarları nasıl yapılacak acaba
Orc3 (3 years ago)
+cevat aydemir malesef öyle bir m3u dosyam veya kaynak bilgim yok Üzgünüm
Orc3 (3 years ago)
+cevat aydemir çok faydalı oldu. Katılım ve katkı için çok teşekkür ederim
cevat aydemir (3 years ago)
Merhaba kolay gelsin.Merhaba kolay gelsin Lg tv de izlemek üzere türkçe dublaj filmlere ulaşabileceğim m3u dosyaları varmıdır acaba? Şimdiden teşekkürler
cevat aydemir (3 years ago)
+Orc3 Sorunu çözdüm paylaşayım dedim. pc deki listenize girin setting e tıklayın orda tv nizi aktif hale getirin tüm listeleriniz için aynı işlemi yapın tamam dir Teşekkürler iyi akşamlar
Orc3 (3 years ago)
+cevat aydemir enteresan. . ??? Pc den bakınca kanal listesi ve içi dolu değil mi kayıt ettiğinize eminsiniz? Bazen import başarısız oluyo içi boş geliyor belki öyle olmuştur ? Bilemedim
Alex-X Star (3 years ago)
Salamu aleykum Turk kanal listesini nereden bula bilirim ?
shnmusty (3 years ago)
kolay gelsin ip tv linkleri sıkıntılı genel olarak böyle bildiğin sağlam premium lin veren siteler varmı o konuda yardımcı olsanız süper olacak sağlam biyer varsa önerilerinize açığım
Orc3 (3 years ago)
Sürekli liste bulup takip etmiyorum maalesef. O yüzden internetten rastgele bulduğum bir kaç linki burada paylaştım. güncel linkler mevcut değil bende de. kolay gelsin.
yalçın yılmaz (3 years ago)
teşekkürler
Furkan Erkök (3 years ago)
ott player 30 saniye izkiyorum sonra error connecting to stream hatası veriyo ve tekrar başlatiyo
Orc3 (3 years ago)
+Furkan Erkök sanırım kullandığımız playlist ten kaynaklanıyor. Farklı bir iptv listesi daha iyi olabilir
Sen Ben (3 years ago)
Tesekkür ederim cok yardimci oldun,Bir cok Program takliyor ama..Daha iyi bir program varmi bildigin
Orc3 (3 years ago)
+Sen Ben Merhaba. Ben teşekkür ederim.zaten alternatifler arasında en İyilerden biri bu olduğu için bunu anlatmıştım. Belki daha iyileri de vardır. Bilemiyorum. Kolay gelsin.
Yakup Emre EKŞİ (3 years ago)
playlist ott sitesinde çıkıyor ama tv de bir türlü çıkmıyor. TV sitede devices altında çıkıyor. Anlam veremedim yardımcı olurmusunuz?
Orc3 (3 years ago)
TV'de doğru OTT kullanıcı adı - parola girdiniz mi? bir de TV'niz internete erişebiliyor değil mi? çünkü listeyi internetten alıyor.. ilk aklıma gelenler bunlar. settings'teki username/password düzenleyebilirsiniz. Bir de TV'nizin internet bağlantısından emin olun..
Sen Ben (3 years ago)
hotmail adresini onaylamiyor,ne yapmam gerekiyor
Orc3 (3 years ago)
Malesef öyle bir sorun var. Ya istenmeyen posta listesine atıyor, ya da hiç gelmiyor. Gmail veya yahoo gibi başka bir adresiniz varsa, oradan denemenizi öneririm. Kolay gelsin.
Ahmet Demiryürek (3 years ago)
Bn Bu Iplerlerle Vlc de izledim 30 saniye sonra otamatıkmen kapandı
Orc3 (3 years ago)
hmm. sanırım iptv listesindeki sunuculardan kaynaklı. farklı bir liste bulmaya çalışın isterseniz.
Ahmet Demiryürek (3 years ago)
bir kere giriyorum videoya açılıyor sonra tekrar açıyorum canlı yayına devam edıyor ama yıne 30 sanıye oluyor
Orc3 (3 years ago)
Demekki artık o ip'ler düzgün yayın yapmıyor. Yeni bi liste bulmak lazım. Bulursanız bizimle de paylaşabilirseniz seviniriz. ;) Kolay gelsin.
Onur Bayatlı (3 years ago)
donuyor ne yapcas
Orc3 (3 years ago)
Donması yayını yapan sunucu veya sizin internet hızınızla alakalı olabilir. bilgisayardan açınca da donma oluyor mu? büyük ihtimalle dediğim gibi yayıncı tarafında sorun vardır. farklı bir iptv kanal kaynağı aramanızı öneririm.. (veya çok popüler bir sunucu ise, çok izleyen olduğunda yetişemez ve donar.)
mejo meco (3 years ago)
Yok gelmiyor baktim baska bir e-mail denedim olmadi....
Orc3 (3 years ago)
+mejo meco gmail veya yahoo denenebilir? ?ama denemissiniz bilemedim valla spam maile düşüyor olabilir
Orc3 (3 years ago)
+mejo meco gmail veya yahoo denenebilir? ?ama denemissiniz bilemedim valla spam maile düşüyor olabilir
Orc3 (3 years ago)
+mejo meco gmail veya yahoo denenebilir? ?ama denemissiniz bilemedim valla spam maile düşüyor olabilir
mejo meco (3 years ago)
Selam yazdim ama email gelmiyor onaylamak icin nasil yaparim
Orc3 (3 years ago)
+mejo meco spam filtresi yani istenmeyen postalara da bakın. Oralardadir
serdar gürgen (3 years ago)
herseyi yaptım fakat tv den refresh yaptıgımda tv listeleri görmüyor
Orc3 (3 years ago)
+serdar gürgen yorumlara bakarsanız birisi daha benzer bi sorun yaşamıştı. Tam çözümü bilmiyorum açıkçası ama uygulamayı TV'den kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Liste bilgisayardan girdiğinizde sorunsuz görülebiliyorsa sorun tv tarafındadır büyük ihtimalle. Bir de TV'nin internet bağlantısından emin olun. Kolay gelsin.
serdar gürgen (3 years ago)
Eminim
Orc3 (3 years ago)
+serdar gürgen hesap bilgilerinizi doğru girdiginize emin misiniz?
Ozgurcan Kucuk (3 years ago)
her kanal stream not found yaziyo
Orc3 (3 years ago)
öyleyse elinizdeki liste güncel değildir. daha güncel bir liste bulup kullanmanızı öneririm..
ÂB-I HAYAT (3 years ago)
teşekkür ederim video için. ama bir sorum olacak. ilk başlarda ott playeri yükledim. .ok güzel çalışıyordu. fakat 1 günsonra tv den kanal listesiini yükleme de sorun yaşadım. internet adresi üzerinden kanal listemi hazırlayıp yüklüyorum ama tv de görünmüyor listem. ilk başlarda görünen listemde tv de çıkmaz oldu. bu sorunu çözemedim yardımcı olurmusunuz?
ÂB-I HAYAT (3 years ago)
veya bana bunun yerine önerebileceğiniz bir player uygulaması varmı...
ÂB-I HAYAT (3 years ago)
aynen dediklerinizin hepsini yaptım. mesela diğer playerlerde kanal yükleme işini yapabiliyorum. tabi bana göre hiç biri ott playeriin yerini tutmaz. ott playerin inernet adres hesabımlaa bağlantısı var ama sadece hesaba yüklediğim kanallar tv ile senkronize olamıyor.
Orc3 (3 years ago)
+Ahmet Kaya Merhaba. Rica eder ben teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardimci olmaya çalışayım. Tv niz internete bağlı değil mi? Yani sayfalar vs düzgün çalışıyor. Veya youtube açılıyor? Hersey yolunda ise ottplayer hesap bilgilerini kontrol edin. O da doğru ise ve yine de çalışmiyorsa uygulamayı TV'den silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Aklıma gelenler bunlar. Kolay gelsin
Orc3 (3 years ago)
+Ahmet Kaya Merhaba. Rica eder ben teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardimci olmaya çalışayım. Tv niz internete bağlı değil mi? Yani sayfalar vs düzgün çalışıyor. Veya youtube açılıyor? Hersey yolunda ise ottplayer hesap bilgilerini kontrol edin. O da doğru ise ve yine de çalışmiyorsa uygulamayı TV'den silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Aklıma gelenler bunlar. Kolay gelsin
Orc3 (3 years ago)
+Ahmet Kaya Merhaba. Rica eder ben teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardimci olmaya çalışayım. Tv niz internete bağlı değil mi? Yani sayfalar vs düzgün çalışıyor. Veya youtube açılıyor? Hersey yolunda ise ottplayer hesap bilgilerini kontrol edin. O da doğru ise ve yine de çalışmiyorsa uygulamayı TV'den silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Aklıma gelenler bunlar. Kolay gelsin
Emre tanrıkulu (3 years ago)
merhaba ott player lg smart tv. ye yukledim ama kanallar sürekli kapanip tekrar dan başlıyor surekli bir ayar varmi acaba
Orc3 (3 years ago)
Kullandığınız IP TV listesi güncel olmayabilir mi? Başka bir liste denemenizi öneririm.
İfşa Army (3 years ago)
Samsung Smart Tv üzerinden yöntem var mı ?
Orc3 (3 years ago)
Samsung'ta da kesin bir IPTV client uygulaması vardır. Hem inceleme şansım yok, hem de store'unu bilmiyorum. Ama %99 vardır. IPTV client diye araştırın, illa benzer bir uygulama, benzer yöntemlerle çalışıyordur...
hakan sonmez (3 years ago)
slm , ottplayer üyelik aktive olmasi icin nekadar beklemem gerekiyor , dün kayit oldum halen aktif olmadi
Orc3 (3 years ago)
+Orc3 başkaları da karşılaşırsa diye çözümü paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar ottplayer.es'den LIVE.COM adresine gelen mailler bir şekilde erişmiyor. Gmail veya başka bir mail adresi üzerinden abonelik yaparsanız sorun olmaz. Bilginize.
Orc3 (3 years ago)
+hakan sonmez Kodi'ye gelince bildiğim kadarıyla direk TV'ye yüklenemiyor. Android üzerinde çalışıyor ama TV'lerde yazılımı yok diye biliyorum. yani bilgisayara kurup deneyebilirsiniz.
Orc3 (3 years ago)
+hakan sonmez login olurken mail adresinizi yazıyorsunuz değil mi? mail adresinizi yazın yorumlara, yayınlamadan sizinle iletişime geçeyim, belki sorunu deneyerek çözebiliriz. önce kendim denerim OTT'yi sizin için, sonra siz şifreyi sıfırlayıp kendiniz girersiniz.
Orc3 (3 years ago)
+hakan sonmez başka bir çok iptv yazılımı vardır. Samsung SmartTV'de hangileri var bilmiyorum. TV'nizin kendi application store'u var mı? yani yüklenebilecek uygulamalar veritabanı.. oradan girip seçebilirsiniz. OTT'ye gelince aktive olmadığını nereden anlıyorsunuz? login olamadığınız için mi?
hakan sonmez (3 years ago)
yada su kodiyi tv ye yükleyebilirmiyim varmi bunun bi yolu bende samsung smart tv var
Mücahit ERGÜL (3 years ago)
iş yerimdeki güvenlik camerasını tv nasıl izlerim. statik ip var pc dvr player ile izliyorum ama tv izlersem bilgisayarım boşa cıkar yardımcı olursam sevinirim
Orc3 (3 years ago)
+Mücahit ERGÜL Televizyonunuza çok aşina değilim. Dediğim gibi browser üzerinden açabilirsiniz. veya varsa akıllı tv için IP kamera izleme programı, oradan yükleyip, deneyebilirsiniz. bir fikrim yok malesef. LG için varsa bakıp bir örnek anlatım video!'su yaparım sizin için. Yardımcı olamadım üzgünüm. Kolay gelsin.
Mücahit ERGÜL (3 years ago)
işyerimdeki güvenlik kamerasını samsung 6290 modelde izlemek iztiyorum
Orc3 (3 years ago)
+Mücahit ERGÜL soruyu tam anlayamadım açıkcası? Güvenlik kamerasını TV'den mi seyretmek istiyorsunuz? Akıllı TV ise, ve güvenlik kamerasının WEB arayüzü varsa akıllı TV'nizdeki browser'ı açıp http://A.B.C.D(statik IP'niz) yazıp browser yani web tarayıcı ile izlenebilir. Bunun dışında akıllı TV'lerden IP camera izleme yazılımı çok araştırmadım. Ben de evde bir güvenlik kamerası kullanıyorum. yöntem bulursam bunu da video olarak çeker sizlerle paylaşmaya çalışırım.